Новини » Економіка 26 лютого, 2019, 17:05
«Труба» вже не визначає розвиток економіки, – Порошенко про розвиток ІТ-галузі
ZIK
ZIK

ІТ-галузь є пріоритетною галуззю України: вже зараз сектор створює 4% ВВП, через 2 роки буде 6,8% ВВП.

Про це під час зустрічі з представниками ІТ-сектору, яку транслює телеканал ZIK, заявив Президент України Петро Порошенко.

Очільник держави наголосив, що ІТ-індустрія є пріоритетною галуззю України, яка забезпечує високі конкурентні переваги на континенті і в світі. На підтвердження своїх слів Президент нагадав, що 2016 року в Україні було 100 тис фахівців в ІТ-секторі, які забезпечували створення потужного середнього класу. На початку 2019 року за статистикою є 161 тисяча фахівців. Через два роки, з його слів, буде 200 тисяч.

«Уже зараз створюється 4% ВВП, через 2 роки є всі підстави вважати, це буде 6,8% ВВП», – наголосив Петро Порошенко та додав, що є побажання, щоб сектор працював на створення креативного бізнесу всередині країни.

Очільник держави додав, що нині в країні роблять усе, щоб був високошвидкісний Інтернет, необхідний і для нової української школи, і для сільської телемедицини, і для електронного урядування.

«Наше покоління, ми вважали, що труба – це головне, головне – це виробництво якогось реального продукту. І тут я прийшов, коли моя донька вступила на комп’ютерний дизайн, в університет, і зрозумів, що труба вже не визначає розвиток економіки, що віртуальне та креативне – це те, що забезпечує випереджання і розвиток», – наголосив Петро Порошенко та додав, що співпраця влади та ІТ-сектору має сприяти тому, щоб молодь не виїжджала з країни.

Як повідомляли раніше, Президент України Петро Порошенко заявив, що Україні необхідно зробити акцент на тих секторах економіки, де вона може вийти на лідерські позиції. Серед таких – агропромисловий комплекс, ІТ-галузь, машинобудування, туризм і логістика.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-24 18:52 :30