Новини » Світ Читать эту новость на русском

Росіянка Бутіна повинна з’явитися у суді в США

Марія Бутіна. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Громадянка Росії Марія Бутіна 26 лютого вперше з’явиться в суді США після визнання своєї провини у відсутності в неї реєстрації «іноземного агента».

Слухання в окружному суді Вашингтона відбудуться напередодні остаточного вирішення питання: чи має Бутіна відбувати покарання на території США, чи її депортують у Росію, передає «Радіо свобода».

Адвокат Бутіної Роберт Дріскол заявив російському державному агентству новин ТАСС, що російський паспорт його підзахисної передали американській імміграційній владі. Це може означати, що ймовірність депортації Бутіної є вищою, ніж її відбування покарання в США.

Адвокат висловив сподівання, що остаточне рішення буде оголошене не пізніше ніж у квітні.

«Ми сподіваємося, що вона отримає вирок, еквівалентний терміну, який вона вже відбула, і що вона буде звільнена і незабаром після цього депортована», – заявив адвокат.

У грудні минулого року Марія Бутіна визнала себе винною у змові для діяльності на території США як агент іноземного уряду. У судових документах зазначається, що прокурори висунули їй звинувачення у спробі проникнення в лави консервативних політичних організацій США, включаючи впливову Національну стрілецьку асоціацію.Loading...