Рефат Чубаров розповів, що кримські татари думають про енергетичну блокаду півострова

ZIK

Після припинення постачання у Крим води та електроенергії, фактично, були лише поодинокі негативні відгуки щодо цього з боку кримських татар. Вони розуміють, що за російської окупаційної влади у них просто немає майбутнього, тому готові терпіти, якщо усвідомлюють, що це може допомогти звільнити Крим.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров.

Він наголосив, що кримські татари не ходять однією шеренгою – всі вони різні, і у кожного є свій погляд на різні речі.

«Але якщо говорити загалом про настрій у кримськотатарському середовищі, то тут мені дуже легко відповісти. Пан Мустафа (Джемілєв – ZIK) дуже часто любить цитувати людину, яка зателефонувала нам одразу після того, як ми припинили постачати на півострів воду та електроенергію», – розповідає народний депутат.

З його слів, цей чоловік тоді запевнив, що після такої блокади кримські татари нарешті знову почали ходити з піднятою головою, а не з опущеними додолу очима.

«Він сказав: ми піднімаємо голову і гордо ходимо по Криму, бо всі знають, що це зробили ви. Тобто ми – кримські татари. У нас фактично не було негативних відгуків з боку кримських татар, які б дозволили відчути, що ми зробили неправильно. Такі думки були лише поодинокими», – підкреслив Рефат Чубаров.

Він зазначив, що кримські татари не є кращими чи гіршими, ніж представники інших національностей, але вони мають «щеплення», яке діє ще з радянських часів.

«Кримські татари розуміють, що за збереження російської окупаційної влади у них просто немає майбутнього. Тому вони готові терпіти, якщо вони усвідомлюють, що це може звільнити Крим», – пояснив глава Меджлісу кримськотатарського народу.

Нагадаємо, колишній в. о. заступника голови Адміністрації Президента Андрій Сенченко заявив, що саме він у 2014 році ухвалив та виконав рішення про припинення водопостачання до окупованого Криму.

Loading...