Новини » Політика 26 лютого, 2019, 14:34
Президент щойно призупинив повноваження Олега Гладковського, – Медведєв
ZIK
ZIK

Президент призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. Згідно з відповідною процедурою, будуть призупинені його повноваження керівника міжвідомчої комісії з військово-технічної співпраці з іншими країнами.

Про це заявив позаштатний радник Президента України Олег Медведєв під час прес-конференції, яку транслював телеканал ZIK.

«В матеріалі є широкий набір феєричних фейків, які не підтверджені жодними фактами, документами, посиланням на достовірні джерела. Аргументи є абсолютно анонімними і бездоказовими», – наголошує Олег Медведєв.

Радник Президента України зазначив, що не хотів би давати оцінку журналістській роботі, однак, безумовно, розслідування спричинило резонанс і широке обговорення у суспільстві.

«Тому публікація потягнула за собою нашу реакцію. Президент щойно призупинив повноваження Олега Гладковського як першого заступника секретаря РНБО. Згідно відповідної процедури, будуть призупинені його повноваження як керівника міжвідомчої комісії з військово-технічної співпраці з іншими країнами», – розповів Медведєв.

Також Глава держави публічно звернувся до правоохоронних органів, аби якомога швидше провести перевірку тверджень, що опублікували журналісти у розслідуванні, каже позаштатний радник Президента України.

«Ми хочемо якнайшвидше розібратися у ситуації: або підтвердити інформацію, яку подали журналісти, або спростувати», – зазначає Олег Медведєв.

Нагадаємо, концерн «Укроборонпром» та заступник секретаря РНБО Олег Гладковський позиватимуться до суду на журналістів програми «Наші гроші» за розслідування про розкрадання в оборонному комплексі України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 20:42 :37