Використати індексацію пенсій на свою користь: нардеп спрогнозував кроки опозиції

ZIK

Хвалитися індексацією пенсій буде не лише влада. Опозиція скаже, що вона змусила зробити ці виплати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Аркадій Корнацький.

За словами пана Корнацького, він позитивно ставиться до додаткових виплат, які отримають пенсіонери, крім індексації. На його думку, ці кошти є дуже потрібними для громадян України, незважаючи на те, що ці виплати здійснюються перед виборами.

«Це вже така традиція української влади завжди перед виборами давати якісь подачки, причому хочу зауважити, що хвалитися цим буде не тільки влада, а й опозиція. Вони скажуть це не влада дала, це ми змусили владу, і тому голосуйте за нас, бо ми добилися доплат», – зазначив політик.

Водночас пан Корнацький вважає, що дивно таку доплату називати компенсацією, адже це все мало бути передбачено в законодавстві. На його думку, якщо люди з повним страховим стажем, які мали мізерну заробітку палату в часи своєї працездатності, отримують мінімальну пенсію, то це вказує на погане пенсійне законодавство.

«Конституція України встановлює чітку норму, що пенсійне забезпечення громадян має бути не нижче прожиткового мінімуму. Якщо мене хто-небудь буде запевняти, що в селі при наявності селянського господарства можна прожити на 1400 гривень на місяць, то звичайно я з цим не погоджуся й аргументовано докажу, що це неможливо. Більша частина цих грошей йде на ліки і виплати послуг», – зауважив Корнацький.

Крім цього, народний обранець додав, що влада й опозиція є двома частинами однієї команди, яка довела Україну до того стану, в якому вона є зараз. Він також зауважив, що можливо ще є люди, які не знають, що Пенсійний фонд є одним із ласих шматків «корита», від якого дехто годується.

«Можна знайти багато прикладів, особливо з 2010 по 2014 роки, коли олігархам списувалися багатомільярдні заборгованості перед Пенсійним фондом, а саме 10, 20 мільярдів. Це списувалося рішенням Кабміну», – зауважив гість програми.

Як повідомлялося раніше, міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що вже з березня українцям виплачуватимуть субсидії готівкою.

Loading...