Новини » Політика 25 лютого, 2019, 6:30
В Європі вказали на головні промахи України

Головним провалом України є адміністративний глухий кут між урядом і адміністрацією президента, який може розкритися в акурат після результатів парламентських виборів.

Про це в інтерв’ю «Апострофу» розповів експерт берлінського офісу Європейської ради з міжнародних відносин (ECFR) Густав Грессель.

«Серед очевидних проблем та провалів – судова реформа, прокуратура нереформована, поліція нереформована. Цьогоріч під час парламентських виборів буде помітною й інша проблема: реформа виборчого законодавства була обмеженою, поверхневою. Не було конституційної реформи. Тому, якими б не були результати президентських та парламентських виборів, люди олігархів все одно будуть в Раді. Також адміністративна безвихідь між урядом та президентською адміністрацією може залишитися або ж навіть зовсім поглибитися – залежно від результатів виборів», – каже він.

Крім того, експерт назвав і досягнення України.

«Якщо говорити про безпеку, то найбільшим досягненням України було відродження власних Збройних сил. Україна зробила досить великі кроки вперед і в сферах державних закупівель, енергетики, мікролібералізації, дерегуляції, децентралізації, охорони здоров’я, трудового законодавства», – зазначив Ґрессель.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 19:25 :03