Новини » Спорт 25 лютого, 2019, 13:43
Тренер біатлоністів Юрай Санітра: Євро для моєї команди пройшов погано
Головний тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра / biathlon.com.ua
Головний тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра / biathlon.com.ua

Головний тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра прокоментував результати чемпіонату Європи-2019 у білоруських Раубічах.

«У гонці переслідування в хлопців була можливість поліпшити свої стартові позиції. Проблеми зі шлунком не дозволили Підручному вийти на старт, а решта показали себе непогано. Прима почав добре, але потім допустив по одному промаху, після чого вже було важко піднятися вище. Також я задоволений виступом Ткаленка, який на цьому чемпіонаті Європи показав хороший хід і впевненість у стрільбі. У Семенова в першій гонці тут був досить непоганий хід, але незабаром його почали турбувати старі проблеми, які продовжують тягнутися в цьому сезоні. Але у нас ще є час до чемпіонату світу, і я, як тренер, впевнений, що там ми будемо виступати краще, ніж тут. Перший старт у Швеції у нас 7 березня, це змішана естафета. Після Євро в Білорусі Підручний та Прима відправляться на кілька днів додому, а Семенов, Ткаленко і Тищенко, залишаться в Раубічах. До 4 березня будемо готуватися тут, після чого вже вирушимо в Естерсунд на чемпіонат світу.

Діма мав сьогодні бігти, але виникли проблеми зі шлунком. Не знаю, чи то це переїзд, то чи через харчування, але ми вирішили, що краще буде не стартувати, тому що хочемо ще приготуватися до чемпіонату світу.

Ткаленко на цьому чемпіонаті Європи пробіг добре – це позитивно для нашої команди. На чемпіонаті світу він може зайняти четверте місце в естафеті, тому будемо далі його готувати, щоб протримався в такому стані до Естерсунда.

Важко це говорити, але цей чемпіонат Європи для моєї команди пройшов погано. Я був впевнений, що після перельоту через океан ми повернемося в кращому стані, що не буде проблем з акліматизацією. Підручний добре відчував себе фізично, але переїзд погано вплинув на психіку, ще й ці проблеми з харчуванням (зі шлунком). Прима і Семенов готувалися до чемпіонату Європи, але стрільба і швидкість Семенова були дуже поганими. У нас є ще десять днів до чемпіонату світу – хлопці трохи відпочинуть, Підручний та Прима заїдуть на три дні додому, щоб психологічно трохи відновитися. Зустрінемося всі тут 28 лютого і продовжимо підготовку до стартів, особливо нам треба стабілізувати стрільбу і приготуватися добре до першої гонки – змішаної естафети, де, я впевнений, будуть бігти найсильніші на той момент в нашій команді», – цитує Юрая Санітру biathlon.com.ua.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 17:22 :03