Найкращим фільмом року обрали «Зелену книгу»

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Американська академія кінематографічних мистецтв і наук визнала найкращим фільмом 2018 року «Зелену книгу», вручивши йому золоту статуетку в головній категорії.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Зелена книга» – американський біографічний фільм, поставлений режисером Пітером Фареллі. Він розповідає реальну історію подорожі Півднем США відомого джазового піаніста і звичайного водія, які з часом потоваришували.

На цьогорічному “Оскарі” «Зелена книга» здобула три статуетки і загалом висувалася у п’яти номінаціях. У січні стрічка також отримали “Золотий глобус” у категорії “Найкращий музичний фільм або комедія”.

Загалом у цій номінації традиційно змагалися вісім кінокартин. Крім переможця, за «Оскара» боролися «Богемна рапсодія», «Влада», «Народження зірки», «Рома», «Фаворитка», «Чорна пантера» і «Чорний кланівець».

Додамо, це вже 91-а церемонія вручення премії «Оскар» Американської кіноакадемії. Цьогоріч вона проходить у театрі «Долбі» в Лос-Анджелесі. Права на трансляцію церемонії у США належать телеканалу ABC, шоу також демонструвалося наживо у багатьох країнах.Loading...