Новини » Події 5856

Додаткова індексація пенсій: представник Кабміну пояснив, хто може на неї розраховувати

ZIK

Доплату до пенсії з розмитнення євроблях отримають люди, які мають великий стаж, але мали малу зарплату.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Вадим Денисенко.

У відповідь на запитання ведучої про те, чому саме на доплату пенсій пішли гроші з розмитнення «євроблях», пан Денисенко сказав, що кожен раз, коли відбуваються подібні речі, відбувається така дискусія. На його думку, про те, чи правильно зробила держава, краще запитати у людини, в якої пенсія 1500 гривень.

«Держава почала пенсійну реформу ще рік тому, і 1 березня відбудеться перша індексація пенсій. Але ці люди, які мають мінімальну пенсію, фактично отримають копійки після цієї індексації. Цим людям потрібно ці 2410 гривень. Підійдіть до цих людей і скажіть, що це проїдання. Це можливість для людей забезпечити свої елементарні потреби», – зазначив Денисенко.

За його словами, цю доплату отримають лише люди, які мають великий трудовий стаж, але під час трудового життя мали невеликі зарплати. Тих, хто має декілька років трудового стажу, це не буде стосуватися.

Читайте також: Пенсіонерам перед виборами здійснять одноразові виплати

«Це в основному працівники колгоспів, медсестри, виховательки, які справді пропрацювали 35-40 років, але в силу того, що в них була невисока зарплата за час трудового життя, зараз мають мінімальну пенсію. Тому зараз прийняте рішення про те, щоб підтримати цих людей», – прокоментував гість програми.

 Як повідомлялося раніше, міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що вже з березня українцям виплачуватимуть субсидії готівкою.

Читайте також: У 2019 році передбачено п’ять перерахунків пенсійних виплат

Loading...
Loading...
Loading...