Новини » Політика 25 лютого, 2019, 21:55
Екс-генпрокурор пояснив, як можна трактувати березневе підвищення пенсій
ZIK
ZIK

Березневу надбавку до пенсій справді можна розцінити як передвиборчий трюк. Але якщо у бюджеті з’явилися зайві гроші, то чому їх не роздати людям?

Таку думку в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK висловив Генеральний прокурор України у 2002-2003, 2004-2005 і 2007 роках Святослав Піскун.

Гість програми, відповідаючи на питання ведучого, чи одноразову доплату до пенсій, яку уряд планує здійснити у березні-квітні 2019 року можна вважати підкупом виборців, зазначив, що таке рішення Кабміну не є незаконним. На думку Піскуна, якщо в бюджеті з’явилися зайві кошти, то цілком логічно буде роздати їх пересічним людям.

«Так, по часу воно збігається з тим, що будуть вибори Президента України. І влада намагається задобрити населення. Вона хоче показати, що ділиться з народом будь-якою копійкою, яка надходить до бюджету. Це справді можна розцінити як передвиборчий трюк. Але водночас – як допомогу громадянам.

Та кожен із політиків розцінить це так, як він хоче. Але якщо це не заборонено законом, якщо це можливо щодо нашого закону про держбюджет, то чому б і ні?!» – зауважив екс-генпрокурор.

Він переконаний, що опозиція однозначно буде казати, що надбавка до пенсій – це підкуп виборців, бо отримають кошти пенсіонери напередодні виборів.

«Опозиція буде казати, що це певний підкуп. Так багато людей буде думати. Але чи можна підкупити громадянина за 1,5-2 тисячі гривень, я думаю, що треба мати дуже слабенькі мізки, треба бути дуже примітивною людиною, щоб за ці гроші віддавати своє майбутнє.

Тому я сподіваюся, що український народ і українська нація витримає і здасть цей екзамен на відмінно», – додав Святослав Піскун.

Нагадаємо, у Міністерстві фінансів України заявили, що гроші з розмитнення євроблях підуть на індексацію пенсій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 06:58 :40