Новини » Світ 24 лютого, 2019, 16:17
Високопоставлених осіб країни-агресора буде судити МКС, – прокурор АР Крим
Владімір Путін і Шойгу
Владімір Путін і Шойгу

Високопоставлених осіб країни-агресора українські правоохоронні органи не можуть притягнути до кримінальної відповідальності. Тому інформація відправляється Міжнародному кримінальному суду про те, що Україна не в змозі цю категорію людей притягнути до кримінальної відповідальності, але необхідно почати офіційне розслідування по даній ситуації. Мова йде про всіх високопоставлених осіб, причетних до скоєння злочину, Путіна, Шойгу та інших.

Про це в інтерв’ю для DT.UA сказав прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов. За його словами, ситуація в Криму кваліфікується як спроба повної анексії країною-агресором території Автономної республіки Крим та Севастополя.

«Що це означає? Це означає, що країна-агресор веде певну політику щодо України, на окремо взятій частині її території. Злочин пов’язаний зі зміною демографічного складу населення території, а саме: з депортацією та колонізацією – заміщенням місцевого населення громадянами РФ. І ми в кожній ситуації, де є склад злочину, доводимо причетність конкретних посадових осіб окупаційної влади і країни-агресора до вчинення того чи іншого злочину, – зазначив прокурор. – Ми показуємо причинно-наслідковий зв’язок між, наприклад, убивством Решата Аметова та окупацією території. Зв’язок факту зникнення Тимура Шаймарданова і дій країни-агресора, її високопоставлених осіб. Точно так само – політика націоналізації приватної та державної власності в Криму. Призов жителів Криму в армію Росії – це наслідок нав’язування громадянства Російської Федерації жителям автономії і Севастополя. І багато чого іншого».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 12:17 :38