Новини » Світ 24 лютого, 2019, 9:48
В Росії вийшли на протест і зажадали зміни влади
Протести в Новосибірську
Протести в Новосибірську

У центрі Новосибірська пройшов мітинг проти політики російського керівництва.

Про це повідомляють «Сибір Реалії».

Основним гаслом акції, організованої громадським рухом «Пенсіонери за гідне життя» і «Лівим фронтом», спочатку була вимога скасування пенсійної реформи. Проте присутні запропонували обговорювати загальне погіршення життя в країні як наслідок урядового курсу. Люди помітили, що обіцянки економічного зростання, які дав президент Володимир Путін в ході послання Федеральним зборам 20 лютого, звучать вже багато років, однак ситуація в Росії не стає краще.

Комісар «Лівого фронту» по Сибірському федеральному округу Аркадій Булатов заявив, що дії уряду в останні роки можна назвати «людиноненависницькими і людожерськими». До них активіст відніс і закон про пенсійну реформу, і спроби обмежити доступ до всесвітнього сегменту мережі інтернет, і намір віддати Японії Курильські острови.

«Довіри ні до уряду, ні до президента ніякої немає. Надії, що вони щось виправлять на краще, немає. Їх потрібно замінювати іншими, адекватними і думаючими людьми, яких у нас в країні досить багато», – заявив Булатов.

Керівник фонду «Ми проти корупції» Віктор Сорокін закликав людей не думати про міфічні зовнішні загрози, обговоренням яких зайняті державні ЗМІ, а звернути увагу на внутрішні проблеми Росії. Після кожного виступу присутні скандували: «Геть Путіна!» Мітингувальники не стали приймати резолюції, але заявили, що мають намір зробити подібні акції регулярними і збиратися в центрі міста кожні два тижні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-18 19:19 :08