Новини » Світ 24 лютого, 2019, 14:43
В Індії токсичний самогон вбив 133 людини і залишив сотні госпіталізованих
Отруєння алкоголем в Індії
Отруєння алкоголем в Індії

Принаймні 133 людини померли, і більше 200 інших осіб були госпіталізовані в Індії після отруєння сурогатним алкоголем.

Про це повідомляє CNN з посиланням на індійських чиновників.

Жертви вживали нерегульований самогон, відомий як місцевий «домашній лікер».

Поліція заарештувала 10 людей і допитувала інших, підозрюваних у причетності до постачання спиртних напоїв у цьому районі, заявив Мукеш Агарвал, старший офіцер поліції в районі Голагат на північному сході штату Ассам.

Перші випадки, про які повідомлялося в четвер увечері, показали, що більшість жертв – працівники чайного саду (по вирощуванню чаю – ред.), сказав Маной Баруа, чиновник в Джорхаті, іншому районі, де повідомлялися про випадки отруєння.

«Це випадок отруєння алкоголем, і це торкнулося декількох чайних садів і сіл, що оточують їх у цьому районі», – сказав Парта Пратім Сайкіа, старший офіцер поліції в Ассамі.

Отруєння алкоголем в Індії
Отруєння алкоголем в Індії

Цей інцидент є останнім у довгій боротьбі Індії з контролю над фальшивим або нелегальним алкоголем, який є платоспроможним і доступним для багатьох збіднілих людей.

Домашній алкоголь, як правило, готується в селах перед тим, як переправлятися в міста, де він продається близько 10 центів за склянку – приблизно третину ціни легального лікеру.

Незаконний алкогольний напій може бути смертоносним, коли до дистильованого спирту додаються інші рідини, такі як спирт або метанол, що дозволяє продавцям збільшити кількість рідини та потенційну «потужність», згідно з групою SafeProof, що лобіює проти підробки алкоголю.

Домашній алкогольний напій часто містить токсичний метанол, котрий може привести людей до запаморочення. Навіть дуже невелика кількість може бути токсичною. Отруєння метанолом може викликати сплутаність, запаморочення, сонливість, головні болі і нездатність координувати м’язові рухи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 13:26 :42