Новини » Світ 24 лютого, 2019, 20:45
У Британії знову відклали голосування щодо Brexit

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що голосування у парламенті щодо Brexit буде відкладено.

Про це повідомляє DW.

Тереза Мей пообіцяла перенести голосування у парламенті щодо угоди з Євросоюзом про Brexit на 12 березня. Раніше було заплановано, що 26 лютого вона презентує депутатам результати своїх переговорів з Брюсселем, а 27 лютого відбудеться голосування за угоду.

«Ми не будемо проводити голосування у парламенті цього тижня, але гарантуємо, що це станеться до 12 березня», – заявила вона у неділю, 23 лютого.

Мей також додала, що все ще розраховує на вихід Великої Британії з блоку 29 березня і що уряд продовжує працювати над цим.

Тим часом, міністр захисту довкілля Майкл Гоув запевнив у неділю, що Лондон вже досягнув прогресу на переговорах з ЄС щодо Brexit.

«Я розумію, що прогрес був досягнутий», – сказав він щодо переговорів про так званий backstop – механізм для уникнення відновлення митного і прикордонного контролю між членом ЄС Республікою Ірландія та британською провінцією Північна Ірландія. Він також закликав політиків не намагатися втрутитися в переговори про угоду після того, як напередодні троє міністрів виступили проти Brexit без угоди та за перенесення його дати.

В ЄС вже неодноразово наголошували, що не мають наміру змінювати вироблені упродовж тривалих переговорів пункти угоди, зазначаючи, що компромісний договір є «єдино можливим». Утім, у Брюсселі готові додати деякі формулювання до політичної декларації про подальші відносини з Лондоном. Над ними працюють експерти від обох сторін.

Вихід Великої Британії з Євросоюзу запланований на 29 березня 2019 року, однак сторони ще не затвердили угоду про відносини після цього. Якщо цього не зроблять, то відбудеться так званий «жорсткий» Brexit.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 19:54 :04