Новини » Суспільство 23 лютого, 2019, 23:50
Журі Євробачення жорстко прокоментувало скандальне інтерв’ю дуету ANNA-MARIA каналу АTR

Під час фіналу національного відбору Євробачення-2019 Євген Філатов та Джамала прокоментували позицію дуету Анни та Марії Опанасюк.

Розмова між членами журі Нацвідбору та дуетом ANNA-MARIA відбулася під час фіналу конкурсу, – повідомляє Укрінформ.

Фото: ANNA MARIA/Facebook 

ANNA-MARIA зазначили, що після свого інтерв’ю на каналі ATR зазнали цькувань, «як в 30-ті роки».

«Якби нас змусили обирати між батьками і конкурсом, ми би, як всі нормальні люди, обрали батьків», – сказала одна із сестер.

Сестри Анна та Марія Опанасюк зазначили, що ситуація з Кримом – це трагедія, яка торкнулась багатьох сімей в Україні. Натомість Джамала зауважила, що вона прекрасно знає ситуацію і, на жаль, не має змоги бачити своїх батьків, тому що вони в окупованій частині України.

«Є лише одна відповідь: Крим – це Україна, Крим окуповано, і в нас йде війна», – прокоментувала вона інтерв’ю співачок.

Ще один член журі Євген Філатов так прокоментував заяву співачок: «Ви кажете, щоб ми оцінювали вашу пісню, вона скаже про вас більше. Так, наприклад, Джамала вийшла на сцену і заспівала про те, за що болить її душа. І там була і позиція її зрозуміла, і пісня, – наголосив Євген Філатов. – Я боюсь, що вам доведеться ще багато разів повертатися до цього. Але я вважаю, що вчорашнє інтерв’ю для АTR для вас – це повна ж*па».

Нагадаємо: Днями співачки стали гостями в програмі «PRIME СКРИПІН», під час якої відмовились визнавати агресію Росії та відповідати на запитання, чий Крим, зазначивши, вони не є «членами секретаріату президента», щоб відповідати на політичні питання.

Тим часом співачка Юлія Юріна (YUKO) в фіналі Нацвідбору Євробачення-2019 зазначила, що готова відмовитись від російського громадянства та хотіла би отримати українське за пришвидшеною процедурою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 03:03 :01