Новини » Суспільство 23 лютого, 2019, 16:45
YouTube вимкнув монетизацію для каналів, які пропагували антивакцинальні відео

Платформа YouTube вимкнула платну рекламу на каналах, які виступають проти вакцинації. Компанія вважає, що відео цих каналів суперечать її рекламній політиці, бо містять «небезпечну та шкідливу рекламу»

Про це представник YouTube розповів виданню BuzzFeed News, передає «Громадське».

У BuzzFeed News помітили, що платформа YouTube пропонувала переглянути антивакцинальні відео у відповідь на запити «чи безпечні вакцини» та «імунізація».

«У нас є суворі правила, які регулюють, на яких відео ми дозволяємо показувати рекламу, а відео, які просувають контент проти вакцинації, ці правила порушують. Ми активно застосовуємо ці правила, і коли знаходимо порушників, негайно на це реагуємо», - зазначив представник YouTube.

Повідомляється, що сім різних рекламодавців, зокрема фармакологічна компанія Nomad Health, заявили, що вони не знали, що їхню рекламу показують на відео, які просувають рух проти вакцинації. Компанія Nomad Health звернулась до платформи з проханням прибрати рекламу, яка приносить прибуток власникам каналів.

Крім цього, YouTube ввів нову панель з інформацією з «Вікіпедії» щодо вакцинації. Вона з'являтиметься під відео, що просувають відмову від вакцин.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 08:05 :12