Новини » Світ 23 лютого, 2019, 23:40
В Алжирі протестують проти переобрання президента на п’ятий термін

Сотні алжирців у суботу протестують вже другий день поспіль проти плану президента Абделазіза Бутефліка вп’яте балотуватись на найвищу посаду.

Про це пише Reuters.

«Сотні алжирців протестують другий день поспіль в столиці країни проти плану президента Абделазіза Бутефліка очолити державу вп’яте», – йдеться у повідомленні.

Кількість протестуючих сьогодні менша, ніж у п’ятницю, коли тисячі вийшли на вулиці Алжиру та інших міст проти рішення 81-річного лідера балотуватися на президентських виборах 18 квітня.

Бутефліка, який перебуває на посаді з 1999 року, на публіці з’являвся лише декілька разів після перенесеного інсульту у 2013 році.

Правляча партія FLN висунула його кандидатом у президенти. Кілька політичних партій, профспілок та бізнес-організацій вже заявили, що підтримають його, і він, як очікується, легко виграє вибори, оскільки опозиція залишається слабкою та розділеною.

У Алжирі часто трапляються страйки та протести через соціальні та економічні проблеми, але вони, як правило, локалізовані та не стосуються державної політики.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 02:28 :50