Новини » Спорт 23 лютого, 2019, 22:26
У спринтерській гонці Євро-2019 з біатлону українці залишилися без нагород
biathlon.com.ua

Спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами у чоловіків відкрив програму змагального уїк-енду на ХХVІ чемпіонаті Європи-2019 в білоруських Раубічах.

В українській збірній кращим вже за традицією став Дмитро Підручний, який здорово почав гонку, і після першого вогневого рубежу був серед лідерів. Швидкість лідер нашої команди показав дуже пристойну, ставши восьмим за чистим ходом серед всіх 114-ти суперників, які стартували. Але два промахи в стійці позбавили Дмитра шансів на медалі. В результаті Підручний – 18-й, відставши від призової трійки всього на півхвилини, пише biathlon.com.ua.

Артем Прима також провів спринт з двома колами штрафу – по одному на кожному рубежі. Але ходом Артем був дещо повільніше Підручного, фінішувавши за межами двадцятки кращих – 26-м. З тими ж двома промахами, що стали найпопулярнішим результатом стрільби для наших спортсменів, спринт провів Руслан Ткаленко, який закінчив гонку 33-м.

Сергій Семенов сьогодні – автор найякіснішої стрільби в українській команді, але навіть це не дозволило нашому спортсмену фінішувати вище 41-ї позиції. Досить оптимістично почав гонку Артем Тищенко, але, зберігаючи шанси на високий результат після стрільби лежачи, стійку він відпрацював з двома колами штрафу, а потім ще й додалися традиційні проблеми зі швидкістю на останньому колі, і, в підсумку, Артем навіть не зумів потрапити в число учасників гонки переслідування.

Тарасу Лесюку, який стартував останнім з українців, не пощастило вже в стрільбі лежачи, коли йому довелося більше півхвилини витратити на те, щоб «продути» гвинтівку, у якій забився приціл. В результаті збитого ритму Тарас допустив два промахи, і більше на високі місця не претендував, показавши в підсумку 90-й час з трьома сумарними колами штрафу.

«Золото» в спринті дісталося головному фавориту змагань – Тар’єю Бьо, він був набагато швидше суперників, і навіть один промах не завадив норвежцю завоювати найвищу нагороду чемпіонату Європи.

Сюрпризом став виступ шведа Єспера Неліна, який зумів ідеально відпрацювати стрільбу, і після стійки вийшов лідером. На дистанції, щоправда, він поступався Тар’єю Бьо, і на фініші перевага більш досвідченого норвежця склала 10 секунд. Третє місце в цікавій боротьбі зайняв Дмитро Малишко, який також закрив всі десять мішеней.