Новини » Спорт 23 лютого, 2019, 10:02
Тренер збірної України з баскетболу Мурзін: Швидкі фоли не дозволили нам грати агресивно
Головний тренер збірної України з баскетболу Євген Мурзін / fbu.ua
Головний тренер збірної України з баскетболу Євген Мурзін / fbu.ua

Чоловіча національна збірна України з баскетболу програла вдома Чорногорії – 74:76, втративши шанси на вихід у фінальний турнір чемпіонату світу 2019 року.

Дії команди на прес-конференції прокоментували головний тренер Євген Мурзін та гравець В’ячеслав Бобров, повідомляє fbu.ua.

Євген Мурзін: «Звісно, я незадоволений результатом. Ми готувалися, мали зупиняти Дублєвича та Нідема. На початку нам вдалося захопити перевагу, та потім у нас розладналася командна взаємодія. Як наслідок – лише 6 очок у другій чверті. Загалом ми непогано працювали, але багато поступалися в певних аспектах. Зокрема багато втрачали. Нам вдалося непогано нейтралізувати Дублєвича, та не справилися з Нідемом.

Швидкі фоли Кравцова та Борова не дозволили нам і надалі грати агресивно. Це вплинуло на перебіг подій. У нас зупинилася атака. Можливо, далася взнаки втома.

У будь-якому випадку я вдячний хлопцям за роботу, а вболівальникам за підтримку».

В’ячеслав Боборов: «Гра була важка. Ми ретельно готувалися тиждень оскільки мали шанси на вихід на чемпіонат світу в випадку перемоги з необхідною різницею. Ми добре почали поєдинок, намагалися продемонструвати найкращу гру. Та в другій чверті ми втратили впевненість. Надалі ми дозволяли супернику багато забивати. Дозволили Нідему потужно розігратися. Ми припустилися 18 втрат – це дуже багато, аби розраховувати на перемогу. Так, ми виграли підбирання, але це не принесло нам багато користі. Ми програли другу половину, ключовою була третя чверть».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 23:55 :51