Новини » Політика 23 лютого, 2019, 5:10
Михальчишин оголосив працівників СБУ, причетних до злочинів проти Майдану
ZIK
ZIK

Зараз ніхто не займається агентами СБУ, які вчиняли провокації на Майдані, бо частина з них стала депутатами і міністрами.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив політик, експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин.

За словами Михальчишина, агентура СБУ це не просто для красного слівця. Людина, яка дає підписку про конфіденційне співробітництво, залишалася співробітником до Майдану, під час і після. Причина відходу – це або смерть особи, або втрата нею оперативних можливостей.

«Тому треба щиро сказати, що ті люди, які були агентами спецслужби до подій 2014 року, вони ними сьогодні і залишаються, тільки дехто з них став народним депутатом і міністром», – сказав пан Михальчишин.

Крім того експерт назвав управління СБУ, співробітники якого палили автомобілі автомайданівців і які досі там працюють.

«Чому генерал Щоголєв є під слідством? Бо він відповідальний за реалізацію антитерористичного плану Бумеранг. Разом з ним мали б бути притягнені Володимир Тоцький, який переховується у Криму, генерал Ганжа, начальник департаменту захисту державності та тодішній начальник департаменту контр-розвідки Бік, який випущений на підписку про невиїзд. Крім того, пам’ятаєте, горіли автомобілі автомайданівців, цим тоді займалися співробітники так званого бандитського управління главку К. Вони нікуди не ділися зі своїх посад і далі працюють», – зауважив експерт.

Водночас, як вважає колишній голова СБУ (2003-2005 рр.) Ігор Смешко, якщо в нас демократія, то потрібна демократична опозиція, яка контролює спеціальні служби. Відповідь на ці всі питання може отримати комітет Верховної Ради, і для цього необхідно створювати нормативно-правову базу, яка встановить параметр контролю.

«Всі документи не горять. Основне – політична воля і постановка завдання, і на всі питання щодо спецслужб можна дати відповідь», – констатував пан Смешко.

Нагадаємо, Оболонський районний суд Києва визнав екс-президента України Віктора Януковича винним у справі про держзраду, а також пособництво в зміні кордону країни і веденні війни. Йому визначили покарання – 13 років позбавлення волі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 00:38 :46