Новини » Суспільство 23 лютого, 2019, 18:50
Компанія Virgin Galactic запустила космоліт з пасажиром на борту

Компанія Virgin Galactic заявила про те, що її космоліт VSS Unity здійснив політ на висоту 89,9 кілометри з пасажиром на борту.

Про це повідомили на сайті компанії, передає Дзеркало тижня.

В ході польоту космоліт досяг максимальних швидкості і висоти. Наголошується, що на борту зорельоту перебували два пілоти – Дейв Макай і Майкл Масуччі - та фахівець Virgin Galactic по роботі з космічними туристами Бет Мозес, яка і стала пасажиром корабля. Вона стала 571 людиною, яка полетіла у космос, і першою жінкою, яка здійснила політ на комерційному кораблі.

Як зазначає N+1, політ не можна вважати космічним, тому що висота 89,9 кілометра нижче лінії Кишені (умовна межа космосу на висоті близько 100 кілометрів). Іншої думки дотримується керівництво компанії, яке вважає за лінію початку космосу кордон у 80 кілометрів від поверхні Землі, такої ж думки дотримуються і ВПС США.

Корабель компанії Virgin Galactic VSS Unity призначений для коротких туристичних польотів у космос без виходу на земну орбіту. Космоплан спочатку піднімає на висоту близько 15 кілометрів літак-носій WhiteKnightTwo, після чого корабель відділяється, включає власний ракетний двигун і продовжує політ самостійно. Після перетину лінії Кишені й кількох хвилин на набраної висоті літак повертається на космодром.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 02:28 :20