Новини » Політика 23 лютого, 2019, 4:50
Інтереси держави не відстоювали протягом останніх 27 років – нині ми це робимо, – нардеп Юринець
ZIK
ZIK

Нині захищати національні інтереси не так легко, проте навіть якщо процеси йдуть не так, як хотілося б, інтереси держави нині все ж відстоюють, чого не робили за останні 27 років.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України (фракція БПП) Оксана Юринець, говорячи про досягнення Майдану.

«Станом на сьогодні маємо абсолютно інший поворот – на євроатлантичну інтеграцію і людську цінність у центрі побудови держави. Це те, що сьогодні є безповоротним і виконано», – зазначила Оксана Юринець і додала, що попереду ще багато роботи із подолання бідності та інших негативних явищ.

«Але те, що ми відірвалися і рухаємося своїм шляхом, це однозначно», – додала вона.

Відповідаючи на запитання, наскільки виконані вимоги людей, які виходили на Майдан, нардеп відповіла: «Якщо говорити, що точно дороги назад не буде, то відсотків на 80-90 цей вектор змінено. А те, що нам тут потрібно ще «домашні завдання виконувати» і змінити країну так, щоб усім було тут комфортно, і наша молодь не виїжджала…, то тут ще потрібно багато працювати».

Резонер Юрій Михальчишин під час головного ток-шоу країни зауважив, що Майдан був неминучим. З його слів, процес, який був відкладений на початку 90-х років, відколи розпався Радянський Союз і відколи Росія намагалася повернути Україну у сферу свого імперського впливу, досі триває.

«Це неминучий геополітичний факт. Потрібно зрозуміти, що всі ці події були історично обумовлені. Ми з вами є свідками і учасниками цих великих геополітичних тектонічних зрушень», – заявив Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, як заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, розгін мирної акції на Майдані в 2014 році «Беркут» здійснив за наказом екс-президента України Віктора Януковича. Так, Генпрокуратура встановила 66 осіб-виконавців вбивств на Майдані у 2014 році та фактично завершила слідство щодо тих, хто віддавав злочинні накази.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 10:42 :58