Новини » Спорт 23 лютого, 2019, 22:49
Cьогодні було зіграно два перші матчі весняної частини чемпіонату УПЛ-18/19
upl.ua
upl.ua

Двома матчами, у Маріуполі та Львові, сьогодні, 23 лютого, відбулися два перші матчі 19-го туру футбольної Прем’єр-ліги України сезону-18/19.

У першій сьогоднішній грі «Маріуполь» на домашній арені імені Володимира Бойка здолав донецький» Олімпік» – 2:1. У цій зустрічі арбітр Денис Шурман з Київщини призначив два пенальті у ворота гостей, які реалізували Олександр Піхальонок (на 45+4 хвилині) та Андрій Борячук (на 48-й). У складі «Олімпіка» на 26-й хвилині рахунок відкрив Геннадій Пасіч.

А в другій грі першого дня 19-го туру футболісти клубу «Львів» поступилися у 19-у турі чемпіонату України серед клубів Прем’єр ліги одному з аутсайдерів першості – одеському «Чорноморцю» – 0:1. Єдиний м’яч на львівському стадіоні «Україна» на 32-й хвилині провів Віталій Гошкодеря.

Завтра, 24 лютого, столичний «Арсенал» на стадіоні імені Валерія Лобановського екзаменуватиме в чемпіонаті чернігівську «Десну» (початок 14:00, транслює телеканал «Футбол 1»), а полтавська «Ворскла» на арені імені Олексія Бутовського – львівські «Карпати» (17:00, «Футбол 1»).

Завершиться 19-й тур двома поєдинками за участю лідерів у понеділок, 25 лютого. Київське «Динамо» приймає луганську «Зорю» (18:30. «2+2»), а донецький «Шахтар» зустрінеться у Харкові з «Олександрією» (19:00, «Футбол 1»).

Поточне становище команд: «Шахтар» – 45 очок (після 18-ти ігор), «Динамо» – 38 (18), «Олександрія» – 36 (18), «Зоря» – 28 (18), «Ворскла» – 27 (18), «Маріуполь» – 27 (19), «Десна» – 24 (18), «Львів» – 23 (19), «Олімпік» – 19 (19), «Карпати» – 17 (18), «Чорноморець» – 15 (19), «Арсенал-Київ» – 8 (18).

2019-03-24 03:35 :23