Новини » Політика 23 лютого, 2019, 2:25
Чи було отруєння Ющенка: Безсмертний і Смешко заявили кардинально протилежне
ZIK
ZIK

Слідством доведено факт отруєння, і не опрацьована тільки одна версія через те, що жоден, кому була пред’явлена підозра, не з’явився на допит.

Про це заявив лідер партії «Рух +380» Роман Безсмертний у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Роман Безсмертний підкреслив, що із 12-ти версій, яке висунуло слідство, 11 є опрацьованими.

«Слідством доведено факт отруєння, і не опрацьована тільки одна версія. Я як дисциплінована людина ходила на всі допити, а тому не маю права далі розголошувати дані», – пояснив Безсмертний.

Натомість Ігор Смешко зауважив, що, за його інформацією, юридично факт отруєння не доведений.

«За єдиним зразком крові, який був взятий, була порушена норма кримінально-процесуального кодексу, і неможливо встановити точно, яка кров досліджувалася за кордоном, і цей ланцюжок був розірваний.

Саме тому прокуратура звернулася повторно взяти зразки крові, бо отрута залишається у крові приблизно 14 років, але Віктор Ющенко цього не зробив. До того ж, 18 академіків з Австрії факту отруєння не знайшли», – зазначив Ігор Смешко.

На що Безсмертний відреагував, що говорив не про судове рішення, а про сам факт, який є у матеріалах слідства.

«За матеріалами першої експертизи, факт отруєння наявний, і це доведено. Одна єдина версія не опрацьована через те, що жоден, кому була пред’явлена підозра, не з’явився. На той момент це були або прем’єр-міністр, або народні депутати, або міністри. До того ж по аналогічних випадках, які досліджувалися, і по рецидивах, які були визначені, це дійсно отруєння тим препаратом, який було визначено», – наголосив Роман Безсмертний.

Як повідомляли, в Україні за добу відкрили три кримінальні провадження щодо президентських виборів.

Читайте також: Ющенко розповів, що буде після президентських виборів

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 05:34 :36