Новини » Політика 23 лютого, 2019, 4:25
Був зек, тепер оберуть «Зе», – блогер Полтава про «корисних ідіотів» на виборах
ZIK
ZIK

Колишні члени Партії регіонів сьогодні просто обдурені. Корисні ідіоти! Величезний регіон корисних ідіотів! Але ці корисні ідіоти зараз оберуть «Зе». Був зек, тепер буде «Зе»! Знову оберуть Росію.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив блогер Андрій Карпов (Полтава).

Гість ток-шоу розповів, що він часто спілкуюся з росіянами, і вони стверджують, що в анексії Росією Криму винен саме Путін, але не вони. За словами блогера, така сама ситуація у «регіоналів» – в усіх бідах винен лише Янукович.

«У них в усьому винен тільки Янукович. А всі ті люди, які приймали злочинні закони, які створювали корупційні схеми, які взяли 40 мільярдів доларів для підтримки курсу гривні, тепер просто обдурені. Корисні ідіоти! Величезний регіон корисних ідіотів! Але ці корисні ідіоти зараз оберуть «Зе». Був зек, тепер буде «Зе»! Знову оберуть Росію», – наголосив Андрій Карпов.

Водночас він закликав людей «схаменутися» та обрати на виборах не Росію, а ЄС і НАТО.

«Люди, схаменіться! Давайте вже нарешті об’єднаємо Україну. Партія регіонів її роз’єднувала. Створювала «Юго-Восток», Захід. Розповідала, що ми відрізняємося. Це ж у 2006-му році вони це все створювали. Давайте нарешті об’єднаємо Україну і підемо до НАТО і ЄС», – акцентував блогер Полтава.

Як відомо, цього року в Україні абсолютний рекорд щодо кількості кандидатів. Центральна виборча комісія уже зареєструвала 44 особи. Якщо їхні імена та дані вписати у бюлетень, то розмір паперового полотна становитиме аж півтора метра!

А згідно з останніми соціологічними опитуваннями, до другого туру президентських виборів виходять Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Юлія Тимошенко втратила лідерство і посідає лише третє місце. Її рейтинг не зростає або навіть сповзає.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 23:42 :55