Новини » Політика 23 лютого, 2019, 1:10
Безсмертний: Зовнішнім «диригентом» подій 2014 року була Росія
ZIK
ZIK

Відмінність ситуації 2004 року і 2014 року полягала в тому, що раніше в цьому процесі був відсутній «зовнішній диригент». А вже у 2014 році відбулося використання стану справ в Україні всліпу. І коли було запущено протистояння та провокації, їх використали і зовні.

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на телеканалі ZIK говорив лідер партії «Рух +380» Роман Безсмертний.

«Я переконаний, що переговори щодо подій на Майдані велися не лише Найємом і Клюєвим, а й у багатьох інших коридорах, і про це говорили також і на Майдані. До речі, про це велася розмова й у 2004 році на тому ж Майдані, і в мене немає сумніву, що такі ж переговори велися в 2014 році. Тому що кожен хотів, щоб якимось чином ситуація налагодилася», – сказав Безсмертний.

Він наголосив, що навряд чи ті, хто ініціював процеси, розуміли, до чого вони можуть призвести.

«Відмінність ситуації 2004 року і 2014 року полягала в тому, що раніше у цьому процесі був відсутній «зовнішній диригент». І в 2014 році відбулося використання стану справ в Україні всліпу, коли було запущено протистояння, яке шляхом різних провокацій використовувалося і зовні. Тому на процес не могли вплинути ні з штабу Януковича, ні зі штабу тих, хто вивів людей, що було очевидно», – зазначив він.

Він вважає, що не варто сумніватися у тому, що за більшістю гострих речей, за які зараз можуть почубитись і побити один одного, – була Росія.

«Я звернув увагу ще в 2004-2005 роках, коли під час Майдану сюди приїхало дуже багато російських політиків, і їх найбільше цікавило, яка ж технологія процесу, адже вони дуже добре розуміли, як вони запускаються. І коли всі говорили, коли ж вийде Луценко, і не лише, а температура досягла крайнього стану. Ситуація мала розв’язатися в Україні, або її розв’язували зовні, і це називається «операцією використання всліпу». Тому, якщо зараз ми цього не зрозуміємо, то ці вибори використають так само всліпу, і нас, як ідіотів, розведуть», – прокоментував Безсмертний.

Нагадаємо, 5 років тому, 18 лютого, в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва загинули близько ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні – були заарештовані та піддані тортурам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 00:16 :22