Новини » Політика 22 лютого, 2019, 12:14
Зеленський – не щось нове, а старе під маскою, – активістка
ZIK
ZIK

Сьогодні Ігор Коломойський надто прагне повернути собі втрачені активи та помститись Петру Порошенку. Він ображений на Порошенка і Україну загалом.

Про це в ефірі авторського проекту Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявила керівник молодіжної організації БПП Дінара Габібуллаєва.

Вона підкреслила, що сьогодні Україна постає перед вирішальним вибором, а молодь бере в цьому доволі активну участь.

«Насправді, я рада, що молодь активізується. Втім, завданням громадських активістів є донести до молоді правдиву інформацію, розставити пріоритети. Зараз молодь, обираючи таку екзотичну для нашої еліти постать Зеленського, робить помилку. Чому? Бо не розуміють, під якою маскою він стоїть», – переконана активістка.

З її слів, молодь просто «грається» тим, що Зеленський – крутий новий політик, але не бачать, що за ним стоїть.

«Для молоді це екзотика – щось нове, такий жарт, «хайп», який вони підтримують. Та ми розуміємо, що обираючи Зеленського, ми не обираємо щось нове – ми обираємо старе під маскою. Про це треба говорити», – заявила Дінара Габібуллаєва.

Вона переконана, що таким чином Коломойський прагне повернути собі втрачені активи та помститись Президенту Петру Порошенку.

«Він дуже ображений на Порошенка, на всю Україну загалом. Ми маємо розуміти і доносити молоді, що сьогодні ми обираємо не комічну програму, не обираємо серіал «Слуга народу», не обираємо Голобородька – ми обираємо головнокомандувача, обираємо країну, котра має чіткий вектор. Мені шкода, що на такій хвилі «хайпу» молодь може здійснити таку серйозну помилку», – підсумувала активістка.

Нагадаємо, американський політолог Олександр Мотиль висловив переконання, що обрання Володимира Зеленського президентом України стало б катастрофою для держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 15:09 :20