Загід Краснов пояснив, чому на виборах Зеленський не зможе отримати високих результатів

ZIK

Сьогодні Зеленського підтримують ті люди, які в березні не прийдуть на вибори. Тому його рейтинг що в першому турі, що в другому, впаде.

Так думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив лідер партії «Громадська сила» Загід Краснов.

Гість програми вважає, що в новоспеченому політику Зеленському українцям подобається хіба що президент Голобородько. Саме за Голобородька, за словами Загіда Краснова, готові сьогодні проголосувати українські виборці.

«А щодо самого Зеленського, то ті люди, які сьогодні за нього голосують, це, по суті, та частина, яка не піде на вибори. Ці люди безвідповідальні. Вони готові підтримати Зеленського, сидячи сьогодні на дивані. Якщо соціологи їх зустрінуть на вулиці, вони також готові поставити галочку за Зеленського.

Але от у недільний день, коли можна сидіти і дивитися фільм про Голобородька, встати і піти зробити свій вибір якась частина виборців Зеленського не готова. Тому його рейтинг що в першому турі, що в другому, впаде», – переконаний Загід Краснов.

Лідер партії «Громадська сила» додав, що на будь-якому підприємстві, коли обиратимуть його керівника, працівники будуть голосувати лише за професіонала. Краснов дивується, чому на «великому підприємстві Україна» люди готові віддати свій голос за будь-кого.

«Якщо на своє підприємство ви не хочете взяти неспеціаліста, то чому на державному рівні ви готові призначити на посаду директора неспеціаліста? Адже держава – це десятки тисяч підприємств. Люди, ви що не любите свою країну? Я бачу нинішню ситуацію саме так», – зазначив Загід Краснов.

Нагадаємо, згідно з останніми соціологічними опитуваннями, до другого туру президентських виборів виходять Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Юлія Тимошенко втратила лідерство і посідає лише третє місце. Її рейтинг не зростає або навіть сповзає.

Loading...