live
Новини » Політика 240 Читать эту новость на русском

Ющенко поділився, за якими критеріями обиратиме майбутнього Президента

Віктор Ющенко. Фото: Віктор Ющенко/Facebook

Третій президент України Віктор Ющенко заявляє, що проголосує за того кандидата, який зможе дати відповіді на 5 основних питань.

Про це він сказав в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Відповідаючи на питання, хто з його колишніх підлеглих Петро Порошенко чи Юлія Тимошенко може бути найкращим президентом, Ющенко сказав:

«Найкращий президент – той, хто дає відповідь на п’ять головних питань, які в нас стоять на порядку денному. Перше питання: війна. Це ті пункти, по яких я буду вибирати президента. Пункт другий – безпекова політика. Це питання стратегічне: як ви бачите принести країні гарантію її вічного існування?».

Він додав, що у питанні безпеки має на увазі курс на НАТО.

«Так. Бо зараз ми позаблокова країна. Ви бачите, до чого позаблоковість привела?... І мені дуже цікаво, хто той лідер, який без помилки може написати слово НАТО. Крім президента Порошенка, я б можливо ще одного-двох назвав би. Але всі решта чомусь кинулися до теми миру. І ніхто не поклав на стіл, як же цей ваш план миру виглядає», – сказав Ющенко.

Третім питанням, за його словами, є політика національного відновлення і національного становлення України.

«Я маю на увазі, 45 мільйонів українців крок за кроком через національне усвідомлення повинні стати однією сім’єю… Нації починаються з 6-7 базових речей. На першому місці стоїть мова. Це той базовий соціальний клей, який 45 мільйонів може склеїти в сім’ю», – сказав Ющенко.

Четвертим питанням, на яке він чекає відповіді від кандидата, він назвав економічний план для країни.

Про п’яте питання Ющенко не розповів.

Нагадаємо, за минулу добу Національна поліція України відкрила п’ять кримінальних проваджень, які пов’язані з виборчими процесом.

Loading...
Loading...
Loading...