Новини » Світ 22 лютого, 2019, 9:55
ЄСПЛ відмовив Україні у задоволенні запиту щодо полонених моряків, – мін’юст РФ
Полонені українські моряки в Лефортовському суді Москви. Фото: EPA-EFE/MAXIM SHIPENKOV
Полонені українські моряки в Лефортовському суді Москви. Фото: EPA-EFE/MAXIM SHIPENKOV

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) відмовив Україні у задоволенні запиту про застосування нових забезпечувальних заходів у справі про захоплення моряків в Керченській протоці 25 листопада 2018 року.

Про це йдеться в повідомленні міністерства юстиції Російської Федерації.

В Мін’юсті РФ зазначили, що запит базувався на інформації адвокатів і родичів захоплених моряків про те, що здоров’я трьох з них потребує спеціалізованої медичної допомоги. При цьому з посиланням на висновки МОЗ України та експертні думки українських медиків Київ намагався оскаржити якість наданої в Росії медичної допомоги захоплених моряків, а також вимагав проведення конкретних медичних маніпуляцій.

«Аргументи української влади та представлені матеріали не переконали ЄСПЛ у необхідності задоволення заявлених вимог. За результатами їх розгляду Європейський суд визнав, що запит не містить нових аргументів та є ідентичним заявленому раніше зверненню, на яке російська влада вже представила вичерпну відповідь», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше російський адвокат Ілля Новіков заявив, що до виборів в Україні прогресу в справі полонених українських моряків не буде.

Раніше також стало відомо, що Україна готова до обміну 25 росіян в найкоротші терміни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 04:52 :37