Новини » Політика 22 лютого, 2019, 18:56
Втрата Тимошенко: Гончаренко побачив, на кого переорієнтувався протестний електорат
ZIK
ZIK

Рейтинг Тимошенко різко знизився, бо зріс рейтинг Зеленського. І я так розумію, що частина протестного електорату Тимошенко переорієнтувалася на Зеленського.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України (фракція БПП) Олексій Гончаренко.

Гість програми зауважив, що ще восени лідером президентських рейтингів була Юлія Тимошенко, але вже сьогодні вона опустилася на третю сходинку.

«У більшості соціологічних опитувань вона відстає від Порошенка. Мова йде про 5%. А от Порошенко на кілька відсотків відстає від Зеленського. Таким чином, маємо ситуацію, коли Тимошенко вже півтора місяці достатньо різко втрачає рейтинг», – зазначив Олексій Гончаренко.

Народний обранець вважає, що зниження рейтингу Тимошенко пов’язане зі зростанням рейтингу Зеленського.

«Вона також має частину протестного електорату, який, як я розумію, зараз переорієнтувався на Зеленського. Чи то Голобородька», – підкреслив Гончаренко.

Водночас нардеп додав, що розмови про Зеленського-Головнокомандувача країни – це «знущання над здоровим глуздом».

«Але це справа людей. І саме люди сьогодні дають такі цифри», – наголосив гість програми.

А от щодо Головнокомандувача Тимошенко, Олексій Гончаренко помітив, що Юлія Володимирівна зараз активно використовує риторику Кремля.

«Сьогодні ми бачимо істерику штабу Юлії Володимирівни, яка всіх в усьому звинувачує. Коли вона була лідером рейтингів, вона не кричала, що вибори будуть сфальсифіковані. А сьогодні, коли її рейтинг суттєво знизився, вона кричить, що вибори будуть нечесними. Це починається підготовка громадської думки до того, що якщо вона не вийде у другий тур, то вибори будуть нечесними і неправильними. Така риторика дуже нагадує риторику країни-агресора. Сьогодні лише одна країна звинувачує нас у тому, що тут є «хунта», що все у нас нечесно. Це Російська Федерація. Усі інші країни світу підтверджують, що в Україні є демократія і свобода слова», – акцентував нардеп Гончаренко.

Нагадаємо, згідно з останніми соціологічними опитуваннями, до другого туру президентських виборів виходять Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Юлія Тимошенко втратила лідерство і посідає лише третє місце. Її рейтинг не зростає або навіть сповзає.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:49 :57