Новини » Суспільство

Вікторія Амеліна проведе 10 зустрічей з читачами у 10 музеях Луганської області

Вікторія Амеліна

3 27 лютого по 6 березня 2019 року львівська письменниця Вікторія Амеліна проведе 10 зустрічей з читачами у 10 музеях Луганської області.

Прийматимуть письменницю краєзнавчі музеї міст: Старобільськ, Станиця-Луганська, Попасна, Рубіжне, Лисичанськ, Новопсков, Біловодськ, Кремінна, Новоайдар та Сватове.

«Звісно, це не перша моя поїздка на Схід, але читати та спілкуватися саме в музеях, серед речей, які розповідають складну українську історію – це буде щось особливе, – розповідає Вікторія Амеліна».

Запрошуємо не лише послухати тексти сучасної української літератури, але й просто поспілкуватися з відомою письменницею у неформальній атмосфері.

Співорганізатор зустрічей – Луганський обласний краєзнавчий музей за інформаційного сприяння програми «Культурна дипломатія між регіонами України».

<nbsp;>
;>

Детальний розклад «музейних читань»:

27 лютого

Старобільськ – Луганський обласний краєзнавчий музей, вул. Гімназична 53 – 15:00

28 лютого

Станиця-Луганська – краєзнавчий музей, вул. Центральна 1 – 10:00

Біловодськ – краєзнавчий музей, вул. Центральна 154 – 14:00

1 березня

Лисичанськ – міський краєзнавчий музей, пр. Перемоги 94 – 10:00

Рубіжне – міський музей, пр. Переможців 21 – 14:00

4 березня

Новопсков – краєзнавчий музей, вул. Українська 18 – 10:30

Сватове – краєзнавчий музей, Садова 72 – 15:00

5 березня

Попасна – краєзнавчий музей, вул. Герцена 3 – 11:00

6 березня

Новоайдар – краєзнавчий музей, вул. Незалежності 14 – 10:00

Кремінна – краєзнавчий музей, пл. Красна 16 – 14:30

Довідка.

Вікторія Амеліна – українська письменниця, публіцистка, авторка романів «Дім для Дома» та «Синдром листопаду», активна учасниця правозахисної письменницької організації PEN Ukraine та волонтерських поїздок у прифронтові міста Сходу. Твори Вікторії Амеліної відзначені кількома національними преміями, переклади публікуються у виданнях Європи та США.

Вікторія Амеліна народилася 1986-го року в м. Львові, має ступінь магістра компютерних наук та, перш ніж стати професійною письменницею, близько десяти років пропрацювала в компютерній галузі.

Слідкувати за новинами ініціативи можна на сторінках Культурна дипломатія між регіонами України та особистій сторінці письменниці Вікторія Амеліна у Facebook.

Loading...