Новини » Львів

У львівських автобусах знайшли спосіб, як закомпостувати людям мозок

Учора, 22 лютого, ввечері, близько 18.30 на вул. Митну у Львові під’їхав автобус №29. Люди чекали на зупинці довгенько, тож забачивши автобус, втішено скупчилися в одному місці, бо ж пускають пасажирів тепер лише через передні двері. Але стався облом – автобус поволеньки їхав далі, не зупиняючись, – був забитий під зав’язку. Люди у розпачі загамселили по дверях, водій зупинив транспорт, – хто сильніший почав штурмувати передні і середні двері, біля задніх дверей це робити було безнадійно – щільна маса збитих докупи людських тіл не зрушувалася ні на йоту.

В голові стукотіло запитання: «Що робити, як добратися додому?» Почав мести сніг і холоднішало. Постукала до водійської кабінки, водій змилосердився і відчинив. Ух, нас там стояло п’ятеро, але це краще, ніж на вулиці.

– Що сталося, чому така тиснява, де поділися машини? – запитую у водія.

– Двоє водіїв захворіли, тому дві машини не виїхали на маршрут.

– А хіба нема для них заміни?

– Нема, ви хіба не знаєте, бракує водіїв.

– Вартість проїзду ж підняли, і вам зарплату мали підняти, невже не можуть знайти водіїв?

– Підняли, але ми з того нічого не маємо, скоро китайці вас возитимуть, вже підприємство (державне АТП-1, – ред) запросили цілу групу, житлові умови їм облаштовують, зарплату дадуть.

– ???

Їдемо далі, і тут починається «пісня». На кожній зупинці – а їх на цьому маршруті багато – включається запис, який оголошує зупинки – і це ніби непогано, – але окрім назв зупинок голос говорить і говорить щось на кшталт: «шановні пасажири, вхід в автобус через передні двері, а вихід – через середні», «просимо оплачувати за проїзд, інакше кількість машин на маршруті буде зменшено», «Зарплата у конверті – це зло, просимо сплачувати податки», і так далі, і таке подібне. А страмбовані, змучені, знервовані пасажири терпляче це все слухають і слухають, мовчать – поки що.

– Бачите, – каже водій – скоро сам як папуга уві сні буду так говорити, і відключити цього не можу. Кажуть, що таке має бути у всіх нових маршрутках, та ще й англійською мовою.

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...