Новини » Львів 22 лютого, 2019, 9:11
У Дрогобичі на декількох вулицях змінили організацію руху автомобільного транспорту

Учора, 21 лютого, на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради було прийнято рішення «Про встановлення дорожніх знаків на вулицях міста».

Організацію руху автомобільного транспорту змінять на декількох вулицях міста, зокрема, на вулицях П. Сагайдачного, П. Орлика, Лесі Українки, 22 січня та ін.

Рішення про встановлення знаків було прийнято на підставі звернення мешканців вул. Г. Косака, а також депутата міської ради Юрія Кушлика і начальника 2 СЦШР ДСНС України Анатолія Кінчеші.

Відтак дорожні знаки встановлять на перехресті вул. 22 Січня – вул. С. Наливайка, а саме: на вул. 22 Січня дорожній знак п.2.3 «Головна дорога», на вул. С.Наливайка дорожній знак п.2.1 «Дати дорогу».

На вул. Г. Косака (з боку вул. Лесі Українки) встановлять дорожній знак 5.5 «Дорога з одностороннім рухом», та дорожній знак 3.21 «В’їзд заборонено» (з боку вул. П.Сагайдачного).

На світлофорах, що розташовані на перехресті вулиць П. Орлика – Володимира Великого, з боку вул. П.Сагайдачного, залізничного вокзалу, дитячої поліклініки та ТЦ «АТБ» встановлять зелену стрілку на білому фоні, яка дозволятиме рух в напрямку стрілки.

Також 2-му спеціальному центру швидкого реагування ДСНС України надали дозвіл на облаштування перед воротами контрольно-пропускного пункту захисних бетонних споруд ТЗ-1, а також шлагбаум на вул. Спортивна, 44.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 05:14 :55