Новини » Політика 22 лютого, 2019, 21:30
Такою є ціна гідності людини: Юринець назвала головні здобутки Майдану
ZIK
ZIK

Майдан відбувся заради того, щоб українці мали можливість будувати свою незалежну українську державу. Саме тому зміни до Конституції, які закріплюють прагнення України стати членом Європейського Союзу і НАТО, які вступили в дію зараз, є найважливішими на сьогодні для держави.

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на телеканалі ZIK говорила народний депутат України від фракції Блок Петра Порошенка Оксана Юринець.

«Майдан відбувся заради того, щоб сьогодні ми, українці, мали можливість будувати свою незалежну українську державу. Заради того, щоб не було повороту на схід. А те, що ми обрали євроатлантичну інтеграцію, сьогодні для держави є найважливішим», – сказала Юринець.

Вона вважає, що в демократії та культурі в середині стоїть людина. А Євросоюз та НАТО плекають такі цінності.

«Я як голова делегації НАТО нашого українського парламенту скажу вам відверто, що Європа готова одного військового одягнути в найдорожчі шати, щоб він залишився живим. І сьогодні Майдан показав, що дорогою ціною ми отримали можливість відстоювати гідність і права людини», – розповіла вона.

За її словами, звісно, не просто і дуже часто навіть всупереч обставинам доводиться робити необхідні речі для держави. Бо важко, коли з втратою економіки держави і частини тої території, яка творила валовий внутрішній продукт, з анексією Криму, Україна сьогодні має дуже багато проблем.

«Ми маємо війну, і протягом п’яти років далі є втрати. Звичайно, що хотілося більше, але, на жаль, реальність дуже складна. Адже дуже часто речі, які нібито здавалися зрозумілими, трохи по-іншому виглядають. Але, я вважаю, зміни до Конституції, які були ухвалені і мали б бути впроваджені на початках незалежності, все ж зараз є і дякувати Богу, що це вдалося зробити саме цьому скликанню», – наголосила Юринець.

Нагадаємо, 21 лютого, набули чинності зміни до Конституції, які закріплюють прагнення України стати членом Європейського Союзу і НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 12:31 :20