Новини » Політика 22 лютого, 2019, 12:30
Син Героя Небесної Сотні пояснив, чому частина молоді підтримує Зеленського
ZIK
ZIK

Молодь сьогодні ведеться на «хайп», їм цікава картинка. Вони бачать «Слугу народу», бачать «простого президента», якого хотіли б мільйони українців. Тому думають, що це можна якось перенести на реальне життя.

Про це в ефірі авторського проекту Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK розповів син Героя Небесної Сотні Петра Гаджі Костянтин Проскурко.

На його думку, не варто говорити, що Володимир Зеленський – феномен серед молоді, оскільки він протягом багатьох років був доволі успішним та популярним шоуменом.

«Він є популярним серед молоді і є тією особою, яка ніколи не була у владі. Натомість усі, хто були у владі протягом незалежності, викликають у народу не те що обурення, а відразу. Тому у Зеленському молодь намагається знайти того, хто посуне старих політиків», – вважає активіст.

Втім, наголошує він, сьогодні дуже важливо розуміти, хто такий Володимир Зеленський та хто за ним стоїть.

«Слуга народу» – це дуже добре, але ми розуміємо, що у реальному житті Зеленського є певна відірваність від головного героя серіалу. Там ми бачимо, як він живе, на чому їздить – в житті все по-іншому. Звичайно, неправильно буде казати, що він не має права їздити на хорошому автомобілі чи гарно жити, адже він на це заробив своєю працею. Найголовніше (для виборця – ZIK) те, що він «не вкрав це у держави», – пояснює Костянтин Проскурко.

У той же час найважливішими питаннями для держави є те, з якими мотивами він іде у політику, чи самостійний він і чи зможе він приймати важливі доленосні державні рішення.

«Це питання дуже риторичні. Я вважаю, що у нього немає досвіду і він просто не зможе це зробити. Молодь сьогодні ведеться на «хайп», їм цікава картинка. Вони бачать «Слугу народу», бачать «простого президента», якого хотіли бачити мільйони українців. Тому думають, що це можна якось перенести на реальне життя», – розповів активіст.

Нагадаємо, американський політолог Олександр Мотиль висловив переконання, що обрання Володимира Зеленського президентом України стало б катастрофою для держави.     

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:23 :02