Новини » Світ 22 лютого, 2019, 10:23
Сім’я Шаміми Бегум сподівається перевезти її сина до Великобританії
Фотографія Шаміми Бегум. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фотографія Шаміми Бегум. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Сім’я Шаміми Бегум вивчає юридичні та практичні можливості, щоб перевезти її новонародженого сина до Великобританії.

Адвокат, що представляє сім’ю 19-річної британки, яка ще у 2015 році втекла з країни, щоб приєднатися до ІДІЛ, планує поїхати у табір біженців у Сирії, щоб розпочати процес оскарження закону та попросити її згоди на перевезення її новонародженого сина до Великобританії, – пише видання Guardian.

Бегум народила хлопчика у минулі вихідні у таборі для біженців на півночі Сирії, всього за кілька днів до того, як Міністерство внутрішніх справ Великобританії прийняло рішення позбавити її британського громадянства.

Оскільки хлопчик народився тоді, коли Бегум була ще громадянкою Великобританії, на думку експертів з правових питань, він є британцем.

Сім’я Бегума написала безпосередньо Міністру внутрішніх справ Саїду Джавіду, просячи допомогти привезти її новонародженого сина до Британії. У листі, написаному найстаршою сестрою Бегум, Реною, також сказано, що сім’я допоможе їй в оскарженні рішення Джавіда щодо позбавлення її британського громадянства.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, ІА ZIK

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 16:59 :26