Новини » Політика 22 лютого, 2019, 14:11 блоги
Що для загалу – компромат, те для потенційного виборця Зеленського безумовний позитив
Тарас Чорновіл
журналіст, політичний діяч

Ми іноді пробуємо апелювати до тих, з дозволу сказати, громадян, які готові проголосувати за Зеленського, ідеалами Майдану, європейськими цінностями. Згадуємо їм його ганебні випади проти України, синхронність тем у його брудних жартах із кремлівською позицією. А ми ж таким чином їм лише рекламуємо Зеленського.

Ми, і я в тому числі, досі помилково зараховували в потенційні виборці паяца переважно банальних противсіхів. А це вже усе більше Партія регіонів часів подій на Майдані. Вони ненавидять «хунту» й «піндосов», очікують підтримки від Путіна, хоча відкрито закликати «путін, пріді!» – ще не наважуються.

Так і в Зеленського серед групи підтримки зростає не молодіжна складова, а саме старший виборець із півдня та сходу. Той виборець, який давно шукав свого нового януковича. Заяви російських чиновників на підтримку коміка, переорієнтація його хазяїна Коломойського з антиросійської на відверто проросійську риторику – це лише частка тривожних дзвіночків. А зараз реальні керівники виборчої кампанії цієї особи все більш чітко працюють із стовпами й стовпчиками старого режиму. Запропонований тут приклад – це лише дрібна деталь, але ж дуже красномовна.

Екс-прокурори, а нині успішні юристи, просто так не побіжать працювати рядовими членами комісій. Це ж на рівні області мають деякі з колишніх очільників дати відповідні вказівки своїм давнім підопічним.

Знаю, що останнім часом більшу активність стосовно українських справ демонстрував колишній одіозний голова ОДА Сергій Тулуб. Він дійсно міг би хоч з Москви активізувати своїх колишніх чільних силовиків на користь прокремлівського кандидата. І всі ці факти для нового потенційного виборця Зеленського – це не компромат, а безумовний позитив.

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 05:18 :16