Новини » Спорт 22 лютого, 2019, 9:57
Сергій Стаховський вийшов до 1/4 фіналу тенісного турніру ATP у Марселі
Сергій Стаховський вперше за чотири роки зіграє у чвертьфіналі тенісного турніру ATP / btu.org.ua

Українець Сергій Стаховський впевнено подолав друге коло турніру Асоціації тенісистів професіоналів (ATP) у Марселі (Франція) з призовим фондом €645,5 тисяч.

У матчі за вихід до 1/4 фіналу Сергій Стаховський здобув перемогу над французом Грегуаром Баррере – 6:3, 6:4.

В першому сеті киянин реалізував єдиний брейкпоїнт в цій партії. Французу не вдалося скористатися трьома шансами на брейк у другому сеті, а українець оформив один брейк.

Як повідомляє btu.org.ua, упродовж сетів звітного поєдинку тенісисти провели на корті 1 годину та 15 хвилин.

Наступним суперником 33-річного українця стане лідер «посіву» Стефанос Ціціпас з Греції (№ 12 рейтингу АТР). Тенісисти зустрічалися у 2017 році у півфіналі «челленджера» в Порторожі, де Стаховський виграв у трьох сетах (4:6, 6:4, 7:5).

Сергій Стаховський не перемагав гравців з ТОП-20 як раз з турніру в Марселі чотири роки тому, коли завдав поразки сьомій «ракетці» світу Стену Ваврінці з Швейцарії на стадії 1/4 фіналу. Після цього поєдинку українець програв у 19-ти зустрічах з суперниками з першої двадцятки рейтингу. За свою кар’єру Сергій святкував перемоги в шести поєдинках проти представників ТОП-20.

Відзначимо, що Сергій Стаховський не виступав в 1/4 фіналу на змаганнях ATP Tour з 2015 року. Тоді в лютому киянин вийшов до чвертьфіналу в Роттердамі (програв Мілошу Раоничу), в Марселі дійшов до півфіналу (програв Жилю Сімону), а в Дубаї зіграв в 1/4 фіналу (програв Томашу Бердиху).

Додамо, що тенісний турнір у Марселі завершиться в неділю, 24 лютого.

2019-10-16 08:08 :21