Новини » Політика 22 лютого, 2019, 15:09
Провактор — РФ та її чиновники, – експерт
ZIK
ZIK

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров хоче спровокувати Україну на конфлікт. Втім, у будь-якому випадку, наші кораблі мають право проходити через Керченську протоку, а судна НАТО можуть супроводжувати їх до певної точки у морі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив політичний експерт Дмитро Васильєв.

«Хто зробив провокацію, побудувавши Керчинський міст? Кого потрібно бити по руках? Провактор — РФ та її чиновники», — наголошує експерт.

До того ж Дмитро Васильєв звертає увагу на те, що Азовська акваторія є українською.

«Ми можемо дозволити нашим кораблям проходити по Азовському морі. А заяви Лаврова — це виклик на воєнний конфлікт», — коментує політичний експерт.

Також Дмитро Васильєв підкреслює: натівські кораблі не будуть проходити через Керчинську протоку. Їх запросили для того, аби вони подивилися на те, як українські кораблі будуть заходити.

«Україна робитиме те, на що має повне право. Водночас, кораблі НАТО можуть пройти, аби простежити, яка ситуація в Азовському регіоні», —

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Україна за участю представників НАТО готує чергову провокацію з прориву кораблів через Керченську протоку.

Також він вважає, що поправки до Конституції України, що закріплюють намір Києва інтегруватися до НАТО, є «провокацією, спрямованою на пряме знищення Мінських домовленостей».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 18:44 :19