Новини » Політика 22 лютого, 2019, 17:55
Президент – про санкції щодо РФ: Це не відповідальність, а мотивація
ZIK
ZIK

Санкції це не є відповідальність Росії, санкції це механізм для того, щоб мотивувати Росію сісти за стіл переговорів, виконувати взяті на себе зобов'язання, припинити війни.

Про це під час прес-конференції в Любліні, яка транслювалася в ефірі телеканалу ZIK, заявив Президент України Петро Порошенко.

Президент України Петро Порошенко сказав, що розраховує на посилення тиску на РФ, в тому числі і через санкційні механізми. 

«Росія є країною-агресором, вона вдерлася на нашу територію і вбиває українців на українській землі, тому заклик до Росії припинити бойові дії означає визнання миру. Заклик до України припинити боронити свою територію означає втрату суверенітету України. Ми ніколи цього не допустимо», – зазначив Президент.

Також він наголосив, що був радий отримати запевнення польських і литовських друзів щодо підтримки європейських прагнень українського народу, щодо підтримки євроатлантичних прагнень. 

«Як 450 років тому, коли в Любліні була укладені унія, це місто є символом потужного союзу Литви, Польщі та України. І дуже символічно, що в цей день президенти цих країн разом зустрічають парад, приймають доповіді від керівництва Литовсько-польсько-української бригади. Серце тремтить, бо великі зусилля були спрямовані для створення цієї бригади, і зараз ми бачимо повністю боєздатний підрозділ справжнього бойового братерства. Символ України, надзвичайно важливих рішень, які були прийняті минулого тижня  зміни до Конституції України, які передбачають зобов'язання для української влади, чітко визначений курс нашої політики на повноцінне й повноправне членство в НАТО та ЄС», – зазначив Петро Порошенко.

За його словами, спільна бригада – це є перша ластівка. І коли Україна робить зміни і модернізацію збройних сил відповідно до стандартів НАТО, ми ділимося тим бойовим досвідом і це є зміцнення бойової спроможності збройних сил для надання відсічі агресору.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко 22 лютого прибув до Польщі. У Любліні Порошенко проведе зустріч із президентом країни Анджеєм Дудою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 05:06 :27