Новини » Політика 22 лютого, 2019, 13:29
Перед виборами вперше серйозно заговорили про важливість молоді, – активіст
ZIK
ZIK

Протягом 28 років молодіжна політика у нас фінансувалась на залишковому рівні, і ніхто не надавав їй особливого значення. Та сьогодні, коли нам усім на голову летить велика політична каструля, ми починаємо згадувати про важливість молоді, згадуємо про молодіжну політику.

Про це в ефірі авторського проекту Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив голова громадської організації «Батьківщина молода» Сергій Митрофанський.

Він підкреслив, що саме питання про вподобання молоді перед майбутніми виборами вже є революційним. Мовляв, про молодь та її погляди вперше почали говорити так серйозно.

«Звідки це все пішло? На мою думку, ще з початку незалежності. Молодіжна політика фінансувалась за залишковим принципом. Один сигнал, який ми усі пропустили, відбувся 5 років тому – після звершення Революції Гідності. Молодь зіграла ключову роль на Майдані, але після завершення цих подій на вибори пішли тільки 38% молодих людей», – підкреслив активіст.

Він наголошує, що всі це спокійно проковтнули, не звернувши особливої уваги. Ніхто навіть не провів ніяку аналітику, як це молодь пішла на Майдан і проливала кров, але потім самоусунулась від процесу обрання влади.

«Крім того ми забули про антимайдан, де була куплена молодь. Ми бачили сотні молодих людей, які свідомо продались та виступали з протилежного боку. Ніхто цього не проаналізував, політичною освітою як не займались, так і не займаються», – розповідає Сергій Митрофанський.

Крім того він порівняв українську молодь з дитиною, яку залишили саму вдома, а вона перевернула собі на голову каструлю.

«Сьогодні політична каструля летить на голову нам усім. Тепер ми починаємо згадувати, що потрібно проводити молодіжну політику, потрібно звертати на це увагу тощо. Та я переконаний, що молодь у нас мудра і до крайнього кроку вони не дійдуть, зроблять правильний вибір, бодай свідомий», – певен активіст.

Крім того він відповів на запитання ведучого, чому молодь досі підтримує старих політиків замість того, щоб народжувати нових.

«А з великих політиків, які зробили справжні економічні революції , є багато прикладів молодих людей, які щойно прийшли у політику і за 30 днів щось змінили? У Київраду прийшли молоді люди. Хіба команда Черновецького не були молодими людьми?», – зазначив Митрофанський.

Нагадаємо, активіст Костянтин Проскурко заявив, що значна частина молоді сьогодні підтримує Володимира Зеленського, оскільки «ведеться на «хайп» – їм цікава лише картинка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 05:12 :31