Новини » Політика 22 лютого, 2019, 0:22
Осуховський про скандал з виборчою пірамідою: чому СБУ не займеться Бойком, Вілкулом, Мураєвим?
ZIK
ZIK

Пригадайте 2014-2015 роки, коли представники «Опозиційного блоку» навіть голови не підносили і мовчали, а зараз – телеканали, радіо, газети.

На цьому наголосив народний депутат України Олег Осуховський у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Коментуючи останні гучні розслідування СБУ, депутат підкреслив, що йому також дуже хотілося б, щоб Служба безпеки зайнялася тими політиками і кандидатами в президенти, які є представниками Кремля і «п’ятої колони» в Україні.

«Чому такими політиками, як Бойко і рештою представників «Опозиційного блоку» не займаються поліція та СБУ? Зараз зовнішня розвідка чітко задекларувала, що Росія виділила 350 мільйонів доларів на фальсифікації, підтримання відповідних кандидатів, і цим СБУ так само має займатися!» – наголосив Олег Осуховський.

Він підкреслив, що в державі досі є велика загроза реваншистів, які представляють ті ж самі проросійські кандидати.

«Росія порозставляла кількох кандидатів – Мураєва, Бойка, Вілкула. І якщо вони не матимуть підтримки на президентських виборах, то потім на парламентські підуть єдиною політичною силою, і будуть мати не 40-50 депутатів у парламенті, а 100 і більше. Про це говорить і американська розвідка, що в наступному парламенті України Росія хоче мати більше своїх лобістів.

Але пригадайте 2014-2015 роки, коли представники «Опозиційного блоку» навіть голови не підносили і мовчали. А зараз – телеканали, радіо, газети. А це є інформаційна війна та вплив на виборців», – констатував Олег Осуховський.

Тоді як народний депутат України Олександр Бригинець додав, що в президентській кампанії Путін не робить ставку на представників «Опоблоку», оскільки вони навряд чи переможуть. Натомість президент РФ зацікавлений тільки у рейтингових кандидатах.

Як повідомляли, у НАТО розцінили тези послання Путіна Федеральним зборам як погрози.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 10:08 :11