Новини » Політика 22 лютого, 2019, 23:10
Омельченко натякнув на роль батька Льовочкіна у звільненні Ляшка
ZIK
ZIK

Батько Льовочкіна дуже добре знав Олега Ляшка, бо керував місцями позбавлення волі, коли той відбував термін.

Про це в ефірі пост-шоу «Джокери. Шлях у президенти» на телеканалі ZIK заявив генерал-лейтенант СБУ Григорій Омельченко.

За словами пана Омельченка, коли Олег Ляшко відбував покарання, місцями позбавлення волі керував батько Сергія Льовочкіна, нині покійний Володимир Льовочкін.

«Мені в силу своєї професії довелося спілкуватися не раз із батьком Льовочкіна, який дуже добре знав і Олега Ляшка. І як було записано в характеристиці, він був звільнений за амністією, але це вже історія», – зазначив Омельченко.

Також пан Омельченко пригадав, що коли Ляшка пресували за газету «Свобода», де друкував серйозні матеріали, він добивався, щоб його звільнили з-під варти, бо це дійсно було політичне переслідування за діяльність.

«А щодо газети «Політика», коли за моїми матеріалами була порушена кримінальна справа проти Лазаренка та Юлії Тимошенко, то в 1997-78 роках редактор газети Олег Ляшко за гроші Павла Лазаренка виправдовував і вибілював його. Я тоді з Олегом Ляшком дуже сварився. У Ляшка генеральна лінія партії там, де можна мати будь-яку вигоду», – розповів генерал-лейтенант СБУ.

Окрім того, він своє приєднання до партії Тимошенко пояснив тим, що, створюючи БЮТ, його переконали досвідчені політики Левко Лук’яненко і Степан Хмара, що треба йти разом, щоб протистояти «режиму Кучми».

«Запам’ятайте, ніколи Ляшко, ні Тимошенко президентами України не будуть, і я більше не хочу про це дискутувати», – наголосив гість програми.

Нагадаємо, що Гончаренко розповів про брехню політиків на прикладах Тимошенко і Ляшка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 23:53 :37