Новини » Політика 22 лютого, 2019, 11:55
Олег Сенцов у листі до Ірини Геращенко: Російське телебачення – це телетеатр абсурду
Олег Сенцов. Фото: radiosvoboda.org/Антон Наумлюк
Олег Сенцов. Фото: radiosvoboda.org/Антон Наумлюк

Представник України у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко розповіла, що отримала листи від трьох українських політв’язнів – Олега Сенцова, Микола Карпюка та Романа Сущенка.

Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко у Facebook.


«Я дуже чекаю цих листів. Щоб знати, як вони там, в ізоляції. Також вони надають сил. У листах Олега Сенцова – завжди стільки життя, надії, що найдивовижніше – він не втрачає почуття гумору, яке, мабуть, там рятує. В Олега, як в усіх творчих людей, складний почерк. А от в Миколи Карпюка – почерк ідеальний, так пишуть вчителі української мови та історії», – написала вона.

Сенцов написав, що бачив по російському телебаченні «ізбієніє Скабєєвой». З листа зрозуміло, що російські пропагандисти, очікувано, так і не показали ключове – слова Геращенко про готовність обміну.

У своєму листі Олег пише про нинішнє російське телебачення, де головна тема – українські вибори: «Щодо російського телебачення – це новий вид мистецтва – телетеатр абсурду! Про сесії ПАРЄ вони показували, як Береза ​​з журналістом штовхали бідолаху Скабєєву, коли вона намагалася у тебе щось запитати. Та добре знаючи російське ТБ і «тріпачку» на прізвище Скабєєва, розумію, що щось, мабуть, залишилося за кадром. Також повідомлялося, що українських моряків не визнали військовополоненими...

Але зараз в Росії інша головна тема – вибори! В Україні, звісно. Вони своїм виборам, мені здається, надають менше значення, ніж українським або американським»

Як зазначила Геращенко, лист від Миколи Карпюка – дуже філософський. І це багато в чому звернення до українців: «якщо ми народжені в цей час – значить, час вибрав нас. Усі випробування нам під силу. Під силу також і відповідальність, що покладена на нас. Інструмент розвитку – любов, правда, добро! Керуйтеся ними».

Також Геращенко розповіла, що отримала листівку від Романа Сущенка – малюнок крейдою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 02:48 :49