Новини » Політика 22 лютого, 2019, 20:45
Образ Ляшка формували як троля проти Яценюка, – політолог

Якщо на початку кар’єри Олега Ляшка дуже часто порівнювали з Жириновським, то зараз він сам позиціонує себе як Трамп.

Це зауважив політолог Володимир Фесенко в ефірі програми «Джокери» на телеканалі ZIK.

Журналісти нагадують, що до парламенту Олег Ляшко потрапив у 2006 році під прапорами партії «Батьківщина».

«Впродовж наступних трьох років голос депутата Ляшка дедалі частіше лунає з трибуни. На перший погляд, він говорить те, що не можуть озвучити його більш помірковані колеги. Але в жовтні 2010 року, коли до влади прийшов Янукович і скандальне відео допиту 1993року виплило на поверхню, БЮТ виключає Ляшка з фракції», – йдеться у програмі.

Але чи стало це причиною вигнання? Політтехнологи стверджують, що політик своєю поведінкою та діями сам спровокував на це «Батьківщину».

«Ми добре пам’ятаємо голосування лідера Радикальної партії під час прийняття славнозвісних Харківських домовленостей щодо базування Чорноморського флоту – саме це стало моментом істини, коли Ляшко пішов у автономне плавання», – заначив політтехнолог Андрій Золотарьов.

Так, Ляшко починає власний політичний шлях. Спочатку великі та потужні гравці взагалі не цікавляться його персоною. Але він починає свою політичну діяльність саме з цілеспрямованої критики колишньої соратниці Юлії Тимошенко.

«На парламентські вибори 2012 року Ляшко йде в мажоритарному окрузі своєї Чернігівської області під прапорами нової політичної сили – Радикальної партії, незважаючи на те, що в списках Радикальної партії не було жодних відомих політиків. Партія програла вибори, але Ляшко втретє став народним депутатом, – пригадали «Джокери».

Саме в цей період сформувався образ Олега Ляшка, який всі знають – з вилами і міцним слівцем. За словами Ляшка, він придумав свій образ разом із майбутньою дружиною Росітою.

«У мене немає жодного сумніву, що це чіткі політтехнології. Я знаю кілька версій, як з’явився цей образ, який, до речі, вже вийшов з використання. Коли створювали новий політичний образ Олега Ляшка приблизно у 2012 році, то його використовували як троля проти Арсенія Яценюка. Саме Ляшко почав говорити про так званого кролика. І якщо на початку кар’єри його дуже часто порівнювали з Жириновським, то зараз – це Трамп. До того ж, і сам Ляшко себе порівнює з Трампом – зверніть увагу на червону краватку, яку він часто використовує», – зауважив політолог Володимир Фесенко.

Відтак, не було сумнівів, що Ляшко зібрався балотуватися в президенти, але результати здивували – місце у трійці лідерів. А на позачергових парламентських виборах його успіх повторила і партія, отримавши 20 мандатів.

Як повідомляли раніше, Олегу Ляшку та його команді почали погрожувати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 23:42 :39