Ні Ляшко, ні Тимошенко президентом України не стануть: прогноз екс-нардепа від Батьківщини

ZIK

Ні Ляшко, ні Тимошенко президентом України не стануть. Це не віра, це знання. Майбутнє України – найважливіше. І найближчим часом Україна буде духовним центром об’єднаної Європи, а Російська імперія розпадеться.

Таку думку в ефірі пост-шоу «Джокери. Шлях у президенти» на телеканалі ZIK висловив колишній народний депутат України, генерал СБУ Григорій Омельченко.

Політолог Андрій Карпов зазначив, що багаті люди дуже легко впливають на найбідніші верстви населення. За його словами, це не тільки пан Ляшко, а й Тимошенко та інші популісти.

«Це взагалі страшна проблема в Україні. Але найгірше те, що українці хочуть, аби їм брехали про зниження вартості газу у два рази та про інші подібні речі. Ніхто не хоче думати. Усі хочуть вірити в казку. Тому я просто хочу звернутися до українців, щоб вони нарешті позбавилися від цієї згубної звички і просто думали головою, коли будуть робити свій вибір на парламентських і президентських виборах. Не вірте популістам! Зважуйте усе. Тоді у вас не буде розчарувань», – підкреслив Андрій Карпов.

Відповідаючи на питання ведучого, яке ж майбутнє у політика Олега Ляшка, політолог зазначив, що вибори все покажуть.

А от на переконання колишнього народного депутата, генерала СБУ Григорія Омельченка, ні Ляшко, ні Тимошенко не зможуть перемогти на виборах президента у березні цього року.

«Ні Ляшко, ні Тимошенко президентом України не стануть. Це не віра, це знання. Майбутнє України – найважливіше. І найближчим часом Україна буде духовним центром об’єднаної Європи. А Російська імперія розпадеться»,– заявив Григорій Омельченко.

Нагадаємо, Григорій Омельченко заявив, що захоплення України Російська Федерація готувала ще з 2007-го року.

Loading...