Новини » Політика 22 лютого, 2019, 13:34
Минулоріч політики найбільше маніпулювали темою газу, – медіа-директор VoxUkraine
ZIK
ZIK

Минулого року українські політики від влади і від опозиції дуже активно обговорювали тему газу, але не обійшлось без маніпуляцій. Наприклад, Юлія Тимошенко та Юрій Бойко говорили про те, що в Україні видобувається достатньо газу і за рахунок нього можна знижувати тарифи. Але вони забули сказати, що велика його частина видобувається приватними компаніями.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорила медіа-директор видання «VoxUkraine» Олена Шкарпова.

«Минулого року ми моніторили заяви топових політиків, які мають найвищі рейтинги згідно соціологічних досліджень. Станом на початок 2018 року до таких належали: Анатолій Гриценко, Петро Порошенко, Юрій Бойко,  Олег Ляшко, Вадим Рабінович, Юлія Тимошенко і ще декілька осіб», – розповіла Шкарпова.

За її словами, провівши дослідження, з’ясували, що найбільше неправди було сказано Тимошенко і Рабіновичем.

«Найбільша кількість неправди і маніпуляцій була у Юлії Тимошенко, а за нею йде Вадим Рабінович. Саме ці політики найбільше використовували у своїх виступах неправдиві гіперболізовані заяви», – зазначила вона.

Також вона розповіла, що минулого року найбільш обговорюваною темою було газове питання і тарифи.

«Минулоріч тему газу обговорювали і політики від влади, і від опозиції. Переважно, це стосувалося підвищення тарифів на газ, відповідно, навколо цього було багато маніпуляцій. Переважно політики заявляли: «Знижу тарифи на газ у декілька разів». Але, насправді, знизити ціни можна на що завгодно, але економічні наслідки після цього можуть бути дуже серйозними», – прокоментувала Шкарпова.

Вона вважає, що саме про наслідки зараз ніхто не хоче говорити, як у 2018 році, так і тепер.  Адже політики говорили лише, що треба скасувати медичну реформу, треба підвищити виплати на пенсіонерів чи знизити тарифи на газ.

«Наприклад, Юлія Тимошенко чи Юрій Бойко говорили про те, що  у нас достатньо видобувається газу в Україні. Тому за рахунок цього блакитного палива можна знижувати тарифи і зробити їх дешевшими. Але вони недоговорювали те, що велика частина цього газу видобувається приватними компаніями. І, якщо ми почнемо впливати на приватний бізнес, змушуючи продавати населенню за низькими цінами, тоді будуть дуже великі проблеми з інвестиційним кліматом в Україні», – наголосила вона .

Нагадаємо, нардеп Сергій Каплін заявив, що зніме з посади керівника окружної виборчої комісії у Дніпрі свого представника Віктора Марченка після скандалу, що виник напередодні. Місцевих активістів обурило, що на таку посаду призначили відкритого прихильника «руского міра», який є керівником проросійської організації «Союз радянських офіцерів».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 05:00 :17