Новини » Політика 22 лютого, 2019, 22:45
Михальчишин пообіцяв пристрелити Якименка та Захарченка, якщо вони приїдуть в Україну
ZIK
ZIK

Ніхто нічого не гарантуватиме колишньому міністру внутрішніх справ Олександру Захарченку та колишньому голові Служби безпеки України Олександру Якименку, якщо вони приїдуть в Україну. Їх треба пристрелити, і так думає більшість українських фронтовиків.

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на телеканалі ZIK заявив експерт із національної безпеки Юрій Михальчишин.

Під час політичного ток-шоу відбулася запекла дискусія між експертом із національної безпеки Юрієм Михальчишиним і народним депутатом України від «Опозиційного блоку» Євгеном Балицьким. Останній запевняв, що колишні правоохоронці-втікачі Захарченко та Якименко могли б надати слідству дуже багато інформації у справі Майдану.

«Я був в антикризовому штабі, яким керував Клюєв, і бачив, як здавали майданівців, коли приходили до нас на домовленості «куля в лоб, так куля в лоб» і всі решта. Тому хочу, щоб всі, хто стояли на Майдані – це знали», – сказав він.

Він наголосив, що був проти Майдану, тому і стояв з іншого боку. Але запевнив, що не брав участі в жодних розстрілах.

«Ми бачили і багато чого знаємо, і я навіть можу сказати багато чого під судом і присягою. Особливо, коли почнуть говорити Якименко, який був у нашому складі, а також Захарченко і не лише, звісно, якщо їм гарантуватимуть безпеку. Адже у них є матеріали, хто саме вбивав», – зазначив він.

На що Михальчишин відреагував дуже емоційно і сказав, що ці люди хіба можуть піти під суд, бо гарантувати їм ніхто нічого не буде.

«Я особисто гарантую, що пристрелю їх. І це я висловлю не лише свою думку, а й фронтовиків. Про які може гарантії йти мова, якщо вони є військовими злочинцями. І я тут не дозволю відбілювати військових злочинців, бо Якименко і Захарченко – це злочинці», – наголосив Михальчишин.

А також додав, що за забраний ефірний час у Балицького він може заплатити «30 срібняків».

Нагадаємо, 5 років тому, 18 лютого, в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва загинули близько ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні – були заарештовані та піддані тортурам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 23:43 :00