Новини » Київ 22 лютого, 2019, 9:24
Київський ліцей міжнародних відносин №51 відзначає 100-річний ювілей

27 лютого 2019 року Ліцей міжнародних відносин № 51 у Києві відзначає 100 – річний ювілей. З цієї нагоди відбудеться урочистий захід «Інноваційний поступ ліцею: погляд крізь століття». Свято відбудеться за адресою: м. Київ, вул. П. Орлика, б.16/12, Центр культури і мистецтва МВС України.

Київський ліцей міжнародних відносин №51 – це заклад загальної середньої освіти, метою діяльності якого є виховання громадянина – патріота України, учасника розбудови суверенної, незалежної, демократичної, правової держави.

Педагогічний колектив ліцею відповідно до концепції «Нова українська школа» створює освітній простір, який формує і розвиває в ліцеїстів життєві компетентності, лідерські якості, здатність успішно діяти й досягати успіху в різних сферах наукової, суспільної та підприємницької діяльності.

У структурі ліцею згідно зі Статутом – три освітні рівні: І – початкова школа; ІІ – базова середня школа; ІІІ – ліцей – профільне навчання (вивчення англійської, німецької/французької мов; профільне вивчення математики та англійської мови). У ліцеї навчається 840 учнів (32 класи). Освітній процес забезпечують 86 висококваліфікованих учителів, серед них – 10 випускників ліцею.

У 1997 році ліцей став активним учасником проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» та проводить ефективну роботу з поширення цінностей ЮНЕСКО та ООН більше 20 років. З метою формування полікультурної та соціокультурної компетентностей учнів налагоджена постійна робота в міжнародних проектах зі школами – партнерами Франції, Польщі, Великобританії, Литви, Чехії, Китайської Народної Республіки, Кіпру, Болгарії, Норвегії. Ліцей є учасником міжнародного руху міст-побратимів «Київ – Санліс». Пріоритетними є освітні, театральні та екологічні проекти, які формують соціальні та мовні компетентності. Щорічно на базі навчального закладу як асоційованої школи ЮНЕСКО проводяться міські, Всеукраїнські та міжнародні форуми, конференції, семінари. Відзначаються міжнародні дні ЮНЕСКО й ООН.

З 2013 року учні ліцею та вчителі англійської мови беруть участь у проекті Європейського співтовариства «eTwinning», метою якого є розвиток у дітей знань, умінь, цінностей, необхідних для життя в сучасному суспільстві.

Влітку в ліцеї працює оздоровчий мовний табір. Здійснюється програма обміну делегаціями вчителів та учнів ліцею зі школами Польщі та Чехії, яка передбачає відпочинок і вивчення англійської, польської та чеської мов у літніх мовних таборах, організованих нашими партнерами.

У ліцеї створені умови для повноцінного розвитку особистості. Учні беруть активну участь у науково – дослідницькій роботі, в учнівських олімпіадах та конкурсах у сфері гуманітарних та природничих наук в Україні та за кордоном. Щорічно ліцеїсти посідають призові місця у Всеукраїнських олімпіадах ІІ, ІІІ, ІV етапів з базових дисциплін, конкурсах науково-дослідницьких робіт МАН. За роки існування закладу освіти як ліцею 407 випускників нагороджено Золотою та Срібною медалями.

За сто років у ліцеї здобули освіту тисячі юнаків і дівчат. Серед випускників – відомі дипломати, учені, педагоги, лікарі, керівники підприємств та державних установ, артисти, спортсмени – люди, якими пишаємося ми і вся Україна.

З нагоди цієї визначної події в Ліцеї міжнародних відносин № 51 проводяться зустрічі з видатними випускниками, готується видання книги «На крилах інновацій і розвитку», діє виставка «Історична пам’ять Ліцею крізь призму століття»; учителі, учні та батьки беруть участь у проекті «Барви творчості»; вшановуються учні, що досягли значних успіхів у навчанні, науковій діяльності, спорті; проводяться круглі столи з представниками шкіл-партнерів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 17:39 :19